Blog

Domov  /  Uncategorized   /  „Diabol nosí Pradu“ alebo 4 outfity do práce, ktoré si zamilujete
Šaty do práce od pondelka do piatka

Patríte k tým ženám, ktoré sa radi páčia? Mysleli sme si. J  Už dávno neplatí, že výrazný make up či výrazné lodičky využijete len na výnimočné príležitosti a to, čo bolo kedysi považované za výnimočné, sa dnes považuje za akýsi štandard. Všetko však má svoje hranice a ak nechcete byť v práci ani za sivú myšku, no ani za extravagantnú pútačku všetkých pohľadov, nechajte sa inšpirovať!

Od pondelka do piatku

Vyzerať v práci šik je jedna vec, no nič netreba preháňať. Ak sa nechystáte na schôdzku či neplánujete obed so šéfom, siahnite po praktickejších a pohodlnejších kúskoch. Nemusíte mať predsa každý deň boľavé nohy z lodičiek a taktiež môžete vyzerať nesmierne elegantne. Ako na takýto outfit? Vyskúšajte pleteninové šaty, v ktorých rozhodne nebudete pôsobiť nastrojene a ani sa tak nebudete cítiť. Šaty doplňte mokasínami a k úplnej dokonalosti váš outfit dotiahnete aplikovaním brošne. Ako stvorený outfit na rozospatý pondelok.

Na neformálny obed

Určite to poznáte aj vy. Nie každé pracovné stretnutie je výsostne pracovné a tak sa stalo zvykom si namiesto striktne formálnych jednaní medzi 4 stenami radšej zájsť na dobré jedlo. Pokiaľ neplánujete večeru s klientom ale chystáte sa na brunch či obed, uvoľnenú atmosféru perfektne podčiarknete vašim pohodovým no ležérnym outfitom. Ale pozor, nemáme na mysli tepláky! Siahnite po košeľových šatách, v ktorých sa vďaka ich perfektne padnúcemu strihu budete cítiť výborne. Nebudete zbytočne pútať pozornosť hlbokým výstrihom či krátkou sukňou, ale namiesto toho si vašou profesionalitou a uhladeným lookom získate pozornosť a uznanie. K šatám si môžete obuť lodičky, no pokojne vyskúšajte aj aktuálne veľmi trendy – členkové cowboy boots. Úspech zaručený!

Na služobku

Obliecť sa elegantne ešte aj na cesty môže dať naozaj zabrať. My sme si ale opäť poradili aj s týmto ťažkým orieškom. Už niekoľko mesiacov sa vo svete módy drží trendy „co ord setov“ a teda šatstva pozostávajúceho z dvoch alebo troch kúskov oblečenia. Že to s pohodlím nemá nič spoločné? Mýlite sa. Len u nás nájdete pohodlný, no elegantný, set pozostávajúci z 3 kúskov. O ležérny look sa postará komplet telovej farby, ktorý si už nepýta žiadny ďalší doplnok navyše. O dramatický look sa postarajú čierne slnečné okuliare. Len pozor, aby si vás potom niekto nezmýlil so svetovo známou celebritou.

Na drink s kolegami

Aj keď by si nejeden myslel, že tu si už môžete obliecť čokoľvek, nie je tomu úplne tak. Oblečte sa tak, aby vaše oblečenie vystihovalo vaše pracovné zaradenie a nespôsobili ste kolegom šok tým, že by vás zrazu videli v zle padnúcich džínsoch a starom tričku. Nechcete si predsa zmariť vašu povesť či rešpekt. Ale keďže nie ste v práci a je čas sa zabaviť, môžete si dovoliť odvážnejší kúsok a výraznejšie farebné kombinácie. Tou správnou voľbou budú šaty vínovej farby, ktoré počas týždňa vynosíte aj ako tuniku k nohaviciam.

Nekomentované

NAPÍSAŤ KOMENTÁR

X
×