Domov  /  Uncategorized   /  Best of beach: Top trendy tohto leta

Či už máte letnú dovolenku dávno za sebou, alebo sa na ňu ešte len chystáte, určite vám neunikli tohtoročné módne trendy. Tie sa od tých minuloročných príliš nelíšili a inak tomu nebude ani budúce leto. Reč je o TOP 5 kúskoch, do ktorých sa skutočne oplatí investovať a vy v nich pláži zažiarite teraz, počas zimného úniku do teplých krajín a šik budú aj budúcu sezónu. O ktorých kúskoch je reč?

  • Plážové kimoná

Ak ste v úvode článku hádali, o ktoré kúsky pôjde, určite ste nezabudli ani na populárne plážové kimoná a tuniky. Tie sa stali populárne nie len pre ich éterický až čarovný vzhľad, ale aj pre ich praktickosť a schopnosť zvýšiť nám behom sekundy sebavedomie. Plážové tuniky hravo zakryjú každú našu drobnú nedokonalosť a využijete ich aj v kombinácii k šortkám. Už máte svoj must have na pláž aj vy?


https://fashionguide.sk/kategoria-produktu/oblecenie/moda-na-plaz/
  • Rozkvitnite do krásy

Najobľúbenejší letný vzor? Bez pochýb sú ním kvety. Pristanú ženám každej postavy a veku a bez ohľadu na strih nám kvetovaný vzor dodá ženský, jemný a nežný look. A ten na nás muži tak milujú! Ak sa chcete na vašej dovolenke páčiť a na romantickú večeru na pláži si obliecť niečo výnimočné, stavte na kvetované šaty! V šortkách vás predsa partner vidí každý deň a bola by naozaj škoda, nechopiť sa príležitosti a z kombinácie morských vĺn a západu slnka nevykúzliť zázračný okamih, na ktorý budete spolu spomínať ešte dlhé roky.

https://fashionguide.sk/shop/kvetovane-saty-afrodita-tmavo-modre/
  • 3 v 1

Aj vy sa pýtate, prečo ku nám dvojdielne sety oblečenia prišli až teraz? Garantujeme vám, že vďaka ich popularite sa u nás zdržia ešte niekoľko sezón. Fantastické! O kapsulovom šatníku sme vám už čo to prezradili, no pri týchto setoch môžete všetky základné pravidlá odievania zahodiť za hlavu. Buďte vždy zladená, zakaždým elegantná a čo je dôležité, buďte spokojná sama so sebou. A viete, čo je ešte lepšie? Dvojdielne sety sme obohatili o ďalší pridaný kúsok a tak si váš obľúbený outfit môžete obliecť tak na potulky po pláži, ako aj na nočnú prechádzku popri veternom pobreží.

https://fashionguide.sk/shop/trojdielny-komplet-markiza-mliecny/
  • Zimná kráľovná

Nebojte sa, určite nechceme, aby ste si k moru vzali so sebou aj snehule. Máme na mysli chladné, zimné farby. Napríklad biela dokonale zvýrazní vaše opálenie a bude krásne odrážať slnečné lúče. Túto sezónu sa biele šaty bezkonkurenčne zaradili do top desiatky. Ale nie hocijaké! Ikonický je práve „white crochet dress“. Tento kúsok využije na denné, no aj večerné nosenie.

https://fashionguide.sk/shop/saty-patricia-biele/
  • Tričká s názorom

Aj keď sme sa už nazdávali, že sloganovým tričkám odzvonilo, nie je tomu úplne tak! Nápisy sme povýšili o stupienok vyššie a hitom sú obrázky. Rada cestujete, ste mamina na plný úväzok, patríte do klubu „wine lovers“ alebo neviete povedať nie hranolčekom? V tom prípade sú slová zbytočné, povedzte to vašim tričkom.

https://ninabusso.sk/kategoria-produktu/oblecenie/art-tricka/

Nekomentované

NAPÍSAŤ KOMENTÁR

X
×